LH 1 So 08.09.2019 10:00 BBC Cottbus 2  :  BV StarWings Glienicke 2 65  :  73
  LH 2 So 12:00 BV StarWings Glienicke 2  :  SV 1919 Woltersdorf 55  :  94
  LH 3 So 14:00 SV 1919 Woltersdorf  :  BBC Cottbus 2 78  :  68
  LH 4 So 12.01.2020 10:00 Oranienburger BV 2  :  BG 94 Schwedt 48  :  77
  LH 5 So 12:00 BG 94 Schwedt  :  WSG Fürstenwalde 55  :  63
  LH 6 So 14:00 WSG Fürstenwalde  :  Oranienburger BV 2 80  :  86
  LH 7 So 08.09.2019 10:00 BasKids  :  USV Potsdam 3 69  :  51
  LH 8 So 12:00 USV Potsdam 3  :  1. ASC Frankfurt (Oder) Red Cocks 69  :  82
  LH 9 So 14:00 1. ASC Frankfurt (Oder) Red Cocks  :  BasKids 51  :  74
  LH 10 So 29.09.2019 10:00 BV StarWings Glienicke 2  :  BG 94 Schwedt 0  :  0
  LH 11 So 12:00 BG 94 Schwedt  :  BasKids 0  :  20
  LH 12 So 14:00 BasKids  :  BV StarWings Glienicke 2 20  :  0
  LH 13 So 10:00 WSG Fürstenwalde  :  USV Potsdam 3 50  :  40
  LH 14 So 12:00 USV Potsdam 3  :  BBC Cottbus 2 58  :  45
  LH 15 So 14:00 BBC Cottbus 2  :  WSG Fürstenwalde 69  :  95
  LH 16 So 10:00 1. ASC Frankfurt (Oder) Red Cocks  :  Oranienburger BV 2 71  :  43
  LH 17 So 12:00 Oranienburger BV 2  :  SV 1919 Woltersdorf 59  :  85
  LH 18 So 14:00 SV 1919 Woltersdorf  :  1. ASC Frankfurt (Oder) Red Cocks 78  :  75
  LH 19 Sa 09.11.2019 10:00 BG 94 Schwedt  :  1. ASC Frankfurt (Oder) Red Cocks 85  :  66
  LH 20 Sa 12:00 1. ASC Frankfurt (Oder) Red Cocks  :  BBC Cottbus 2 105  :  83
  LH 21 Sa 14:00 BBC Cottbus 2  :  BG 94 Schwedt 69  :  88
  LH 22 So 17.11.2019 13:00 USV Potsdam 3  :  BV StarWings Glienicke 2 80  :  48
  LH 23 So 15:00 BV StarWings Glienicke 2  :  Oranienburger BV 2 52  :  55
  LH 24 So 17:00 Oranienburger BV 2  :  USV Potsdam 3 40  :  76
  LH 25 Sa 09.11.2019 11:00 SV 1919 Woltersdorf  :  BasKids 66  :  74
  LH 26 Sa 13:00 BasKids  :  WSG Fürstenwalde 65  :  80
  LH 27 Sa 15:00 WSG Fürstenwalde  :  SV 1919 Woltersdorf 61  :  75
  LH 28 So 01.09.2019 10:00 BasKids  :  Oranienburger BV 2 52  :  42
  LH 29 So 12:00 Oranienburger BV 2  :  BBC Cottbus 2 64  :  68
  LH 30 So 14:00 BBC Cottbus 2  :  BasKids 51  :  67
  LH 31 So 24.11.2019 10:00 BV StarWings Glienicke 2  :  WSG Fürstenwalde 63  :  89
  LH 32 So 12:00 WSG Fürstenwalde  :  1. ASC Frankfurt (Oder) Red Cocks 69  :  101
  LH 33 So 14:00 1. ASC Frankfurt (Oder) Red Cocks  :  BV StarWings Glienicke 2 101  :  49
  LH 34 Sa 21.12.2019 10:00 USV Potsdam 3  :  BG 94 Schwedt 54  :  61
  LH 35 Sa 12:00 BG 94 Schwedt  :  SV 1919 Woltersdorf 36  :  60
  LH 36 Sa 14:00 SV 1919 Woltersdorf  :  USV Potsdam 3 66  :  51
  LH 37 So 08.12.2019 09:00 BBC Cottbus 2  :  USV Potsdam 3 55  :  85
  LH 38 So 11:00 USV Potsdam 3  :  WSG Fürstenwalde 80  :  82
  LH 39 So 13:00 WSG Fürstenwalde  :  BBC Cottbus 2 69  :  71
  LH 40 So 10:00 BasKids  :  BV StarWings Glienicke 2 74  :  63
  LH 41 So 12:00 BV StarWings Glienicke 2  :  BG 94 Schwedt 57  :  80
  LH 42 So 14:00 BG 94 Schwedt  :  BasKids 65  :  62
  LH 43 So 10:00 Oranienburger BV 2  :  SV 1919 Woltersdorf 68  :  66
  LH 44 So 12:00 SV 1919 Woltersdorf  :  1. ASC Frankfurt (Oder) Red Cocks 74  :  80
  LH 45 So 14:00 1. ASC Frankfurt (Oder) Red Cocks  :  Oranienburger BV 2 101  :  87
  LH 46 Sa 25.01.2020 10:00 1. ASC Frankfurt (Oder) Red Cocks  :  BG 94 Schwedt 79  :  82
  LH 47 Sa 12:00 BG 94 Schwedt  :  BBC Cottbus 2 67  :  77
  LH 48 Sa 14:00 BBC Cottbus 2  :  1. ASC Frankfurt (Oder) Red Cocks 66  :  105
  LH 49 So 26.01.2020 10:00 WSG Fürstenwalde  :  BasKids 67  :  64
  LH 50 So 12:00 BasKids  :  SV 1919 Woltersdorf 39  :  82
  LH 51 So 14:00 SV 1919 Woltersdorf  :  WSG Fürstenwalde 73  :  80
  LH 52 So 10:00 BV StarWings Glienicke 2  :  USV Potsdam 3 54  :  75
  LH 53 So 12:00 USV Potsdam 3  :  Oranienburger BV 2 67  :  50
  LH 54 So 14:00 Oranienburger BV 2  :  BV StarWings Glienicke 2 45  :  63
  LH 55 So 16.02.2020 12:00 USV Potsdam 3  :  BasKids 65  :  57
  LH 56 So 14:00 BasKids  :  1. ASC Frankfurt (Oder) Red Cocks 59  :  87
  LH 57 So 16:00 1. ASC Frankfurt (Oder) Red Cocks  :  USV Potsdam 3 84  :  71
  LH 58 So 10:00 BG 94 Schwedt  :  WSG Fürstenwalde 70  :  67
  LH 59 So 12:00 WSG Fürstenwalde  :  Oranienburger BV 2 98  :  76
  LH 60 So 14:00 Oranienburger BV 2  :  BG 94 Schwedt 53  :  45
  LH 61 So 10:00 SV 1919 Woltersdorf  :  BV StarWings Glienicke 2 88  :  42
  LH 62 So 12:00 BV StarWings Glienicke 2  :  BBC Cottbus 2 51  :  86
  LH 63 So 14:00 BBC Cottbus 2  :  SV 1919 Woltersdorf 59  :  81
  LH 64 So 01.03.2020 09:00 BBC Cottbus 2  :  BasKids 84  :  63
  LH 65 So 11:00 BasKids  :  Oranienburger BV 2 78  :  56
  LH 66 So 13:00 Oranienburger BV 2  :  BBC Cottbus 2 66  :  71
  LH 67 So 10:00 1. ASC Frankfurt (Oder) Red Cocks  :  BV StarWings Glienicke 2 80  :  105
  LH 68 So 12:00 BV StarWings Glienicke 2  :  WSG Fürstenwalde 57  :  98
  LH 69 So 14:00 WSG Fürstenwalde  :  1. ASC Frankfurt (Oder) Red Cocks 102  :  79
  LH 70 So 10:00 SV 1919 Woltersdorf  :  USV Potsdam 3 95  :  60
  LH 71 So 12:00 USV Potsdam 3  :  BG 94 Schwedt 79  :  74
  LH 72 So 14:00 BG 94 Schwedt  :  SV 1919 Woltersdorf 62  :  101